On appeasement: It is quite simple. Feeding wild animals does not make them friendly, it makes them stronger. Howard Newman

למדינה פלסטינית מפורזת, לעולם לא יסכימו הפלסטינים, למדינה פלסטינית מזויינת, לעולם לא תסכים ישראל!  אהוד בן עזר

There are two ways to be fooled. One is to believe what isn't true; the other is to refuse to believe what is true - Danish philosopher Soren Kierkegaard 1813-1855
אני כבר לא פה

By תת אלוף (מיל.) דניאל ון-בירן

בית המשפט העליון חוק הנבצרות דמוקרטיה הפגנות

 

דברי שופטי העליון היום במסגרת הדיון בחוק הנבצרות, לפיהם גם חוקי יסוד כפופים לביקורת בית המשפט, הביאו אותי למסקנה שהדמוקרטיה מתה, תהא אשר תהא תוצאת הדיון.

הפוסט הזה לא מתיימר להיות מאוזן - סיימתי להיות מאוזן ולהצביע על כשלי הממשלה, כלפיה יש לי ביקורת קשה. אסתדר בלי שלושת הלייקים של הצד האחר על הבעת עמדה ביקורתית כלפי בן-גביר/אמסלם/ביבי או אחרים...

הפוסט הזה מיועד לכם אחי, אנשי שמאל/מחאה/התנגדות/רל"ב/ד-מ-ו-ק-ר-ט-י-ה או איך שתרצו להיות מזוהים.

אתם פשוט משקרים - אינכם רוצים דמוקרטיה !!! - שכחתם מהי דמוקרטיה ובמסגרת שלהוב היצרים, שנובע כולו משנאת האחר – החרדי, הדתי, הימני, הביביסטי - נכנעתם לשטיפת המוח המטורפת שמעבירים את כולנו ערוצי המדיה, מערכת המשפט וחבורת המחאה בראשות ה"ה ברק/אולמרט/חלוץ והספונסרים שלהם. דיקטטורה עאלק.

בדמוקרטיה העם בוחר את נבחריו וממשלתו. המיעוט לא זכאי לבצע מהפכה דה-פקטו כשתוצאות הבחירות ומהלכי הממשלה אינם נראים לו.

בדמוקרטיה יש איזונים ובלמים - הכנסת מחוקקת, הממשלה מבצעת ובית המשפט בוחן את פעולתם בהתאם לחוק, אך בשום אופן לא מעל החוק - בטח לא מעל חוק יסוד.

אתם, ובעיקר המשפטנים שבינכם, איבדתם כל יושרה מקצועית בכך שאתם נותנים יד להיבריס המטורף של הרשות השופטת שהשתלטה בפועל על הריבון ומרשה לעצמה לפעול ללא כל מקור סמכות.

בדמוקרטיה הישראלית ובמדינת הלאום של העם היהודי, הצבא הוא מרכיב הכרחי לקיומנו. אתם - שנתתם יד לסדיקת צבא העם, ובכך לפגיעה בערך העליון של שירות המילואים, והכל באיצטלת הגנה על הדמוקרטיה - אתם האחראים, לפני כל בן גביר, לנזק העצום שאנחנו חווים !!! הלהטוטים המילוליים של "הפסקת התנדבות" לא יועילו לאף אחד מאיתנו בזמן פקודה. אלה מבין הטייסים ששכחו את זה, שכחו גם מה קרה לאיקרוס כשטס קרוב מדי לשמש...

לא דמוקרטיה אתם רוצים - כי אם זה היה המצב הייתם תומכים במחאה בגבולות החוק, לא באלימות, לא בפגיעה בחופש התנועה של חבריכם, לא בחילול סמלי וטקסי זכרון ולא בהשמצת מי שחושב אחרת מכם.

לא על דמוקרטיה אתם נלחמים, כי אחרת לא הייתם מבצעים טיהור אתני של מרחב הבעת הדעות הציבוריות, לא הייתם מוכנים להסכים לסילוק עיתונאים מעיתון הארץ ומגל"צ, למצור על ביתם של חברי כנסת, להחרמת ערוץ 14, לפיצוץ כנסים באקדמיה עם אנשי ימין, להפיכת איגודים מקצועיים לפוליטיים… להמשיך???!!!

ובעיקר לא על דמוקרטיה אתם נלחמים כי שכחתם מה זה להיות אחים. אתם מוכנים לשפוך את התינוק עם האמבטיה. לטנף על ישראל בחו"ל, לצהול למשמע ידיעה על עצירת השקעות בחברות ישראליות, לייחל להורדת דירוג האשראי של המדינה שלכם (שלכם ? - כן ??!) ובעיקר לפגוע בחברים שלכם, האחים שלכם, בין אם היו אתכם במילואים, או לומדים תורה במאה שערים.

הרגש הקולגיאלי שיש לכם כלפי אנשים זרים, שמתלבשים כמוכם בניו יורק או בלונדון, גדול שבעתיים מזה שיש לכם כלפי אחיכם החרדיים. ספוילר – זה לא יעזור לכם במתקפה האנטישמית הבאה, כפי שההתייוונות או ההתחנפות לפריץ לא עזרה בעבר לאבותינו....!!!!

אז ברשותכם אפרוש. את החברים הקרובים שאיבדתי עקב ההתעקשות לחרוג משורת המקהלה כבר לא אשיב. אמשיך לצפות בערוץ 14, זה שאינו מסית במילימטר יותר מערוצי ההסתה להם אתם נחשפים, ושיש בו קצת יותר.. - איך לקרוא למילה הגסה הזאת…?? – אהה...ציונות.

ותחסכו לעצמכם את הסתערות הביבי/אמסלם/משיחי - איבדתי את זה..., אני כבר לא פה !!!

 


<< PrevTo the listNext >>

Add a Comment

 
Contact Us

Truth Provider
All Rights Reserved
(C) 2009
Home
Important Articles
About Us
Our Mission
Best Articles
Articles Archive
Contact
Videos
 
SoftQual   :נבנה ע"י